אחסון אתרים cPanel

חייגו עכשיו:

1800-800-377

עדכוני RSS   אחסון אתרים cPanel

עודכן לאחרונה ביום ראשון 27 באוקטובר 2013 שעה 11:44:13

cPanel

 

לוח הבקרה cPanel המבוסס יוניקס נוצר כדי לספק ממשק גרפי לניהול שרתי אחסון אתרים שנועד לפשט את תהליך ניהול שרתי אינטרנט עבור מנהלי שרתים, ריסיילרים ובעלי אתרים.

 

cPanel היא חברה פרטית שממוקמת ביוסטון טקסס, התוכנה נכתבה במקור על ידי ג'ון ניק קוסטון עבור חברת אחסון אתרים מארה"ב ולאחר כמה שנים של שימוש פנימי ומיזוג החברה עם חברה אחרת נסגרה חברת האחסון ובאמצע שנות התשעים שלא הייתה כלל תחרות על מכירת פאנל ניהול ותוכנות לניהול שרתי אחסון אתרים שוחררה התוכנה cPanel לקהל הרחב. במשך השנים התפתחה cPanel וכיום התוכנה בשימוש על ידי חברות אחסון אתרים מכל רחבי העולם ולא סתם כי היא באמת התוכנה הטובה ביותר בתחום.

 

כמו כן cPanel פותחה באופן שמאפשר למפתחים לעבוד בצורה הנוחה ביותר עם תיעוד ופונקציונאליות מדהימה המאפשרת היום לעשרות אלפי חברות אחסון אתרים לעבוד באוטומאציה מלאה וכמובן הפתרון לניהול ריסיילרים המאפשר ליצור משתמש בכמה רמות ניהול עם האפשרות לפתוח ולנהל חשבונות אחסון בממשק ווב קליל ונוח לשימוש.

 

בשנים האחרונות נכנסה מערכת ההפעלה CloudLinux שמאפשרת לספק אחסון אתרים VPS ושליטה מלאה בחלוקת המשאבים בין המשתמשים בשרת, עם כניסתה של CloudLinux היא כבר שולבה עם cPanel ויחד נוצר הפתרון המושלם לאחסון אתרים שיתופי.

 

אחסון אתרים עם cPanel מאפשר נוחות וגמישות שלא קיימים באף פאנל ניהול למנהל השרת שליטה בשירותים שונים והגדרות מלאות של השרת וללקוח הקצה את כל הכלים האפשריים לניהול מלא של אתרי אינטרנט.

 

תזכרו לא משנה איפה אתם מאחסנים את האתר שלכם ללא cPanel זה לא בא בחשבון.

 

 

קישורים נוספים:

האתר הרשמי של cPanel

הדגמה של cPanel

מדריכי וידאו ל cPanel